Társulat

Művészeti vezető

A Tournesol- és Muharay-díjas koreográfus, rendező, a 2017-es "Évad legjobb alkotója" a néptánc iránti elkötelezettségét szüleinek köszönheti, gyermekkorától táncol. 1989-ben kezdett koreografálni, mára több mint 100 alkotás fűződik a nevéhez. Tanulmányait a pozsonyi Művészeti Egyetem (VŠMU) koreográfus szakán, majd a budapesti Magyar Táncművészeti Főiskola táncpedagógus szakán folytatta. Újszerű koreográfiai szemléletet tükröző alkotásaival hamar felhívta magára a hazai és a magyarországi szakma figyelmét.

Tánckar

táncos, művészeti asszisztens
Varsányi
Zsófi
Született: 
1983, Pozsony
Magyar Táncművészeti Főiskola, Budapest
2009-
Ifjú Szivek TSZ, a műv. asszisztens
2000-
Ifjú Szivek Táncszínház, táncos
2000 - 2004
Kis Duna GyNE (Ifjú Szivek), együttesvez.
1997 – 1999
Szőttes Kamara Néptáncegyüttes, táncos
táncos, tánckarvezető
Gálik
Gábor
Született: 
1991, Dunaszerdahely
Magyar Tannyelvű Alapiskola és Gimnázium, Pozsony
2012-
Ifjú Szivek Táncszínház, tánckarvezető
2011-
Pozsony TE (Ifjú Szivek), együttesvezető
2008-
Ifjú Szivek Táncszínház, táncos
2001 - 2007
Kincső Néptáncegyüttes, táncos
táncos
Kovács
Anita
Született: 
1991, Ekecs
Selye János Egyetem, Révkomárom
2008-
Ifjú Szivek Táncszínház, táncos
2007 - 2008
Ifjú Szivek TSZ (ifjúsági csoport), táncos
2003 - 2009
Pimpimpálé GyNE, táncos
táncos
Botló
Ákos
Született: 
1992, Nemeskosút
Fóti Népművészeti Szakközépiskola, Fót
2011-
Pozsony TE (Ifjú Szivek TSZ), táncos
2011-
Ifjú Szivek Táncszínház, táncos
2002-
Berkenye Néptáncegyüttes, táncos
táncos
Gálik
Klaudia
Született: 
1993, Dunaszerdahely
Magyar Tannyelvű Alapiskola és Gimnázium, Pozsony
2011-
Pozsony TE (Ifjú Szivek), együttesvezető
2009-
Ifjú Szivek Táncszínház, táncos
2008 - 2009
Ifjú Szivek TSZ (ifjúsági csoport), táncos
2000 - 2012
Dunaág Néptáncműhely, táncos
táncos
Botló
Gergely
Született: 
1989, Nemeskosút
Fóti Népművészeti Szakközépiskola, Fót
2011-
Pozsony TE (Ifjú Szivek TSZ), táncos
2009-
Ifjú Szivek Táncszínház, táncos
2004-
Berkenye Néptáncegyüttes, táncos
2003 - 2005
Új Hajtás Néptáncegyüttes, táncos
táncos
Varsányi
Ágnes
Született: 
1993, Pozsony
Magyar Tannyelvű Alapiskola és Gimnázium, Pozsony
2015-
Ifjú Szivek Táncszínház, táncos
2014-
Pozsony Táncegyüttes, táncos
táncos
Domján
Máté Sándor
Született: 
1995, Kecskemét
Magyar Táncművészeti Főiskola, Budapest
2014 -
Ifjú Szivek Táncszínház, táncos
2009 - 2013
Kodály Zoltán Zene- és Táncművészeti Szakközépiskola, Kecskemét
táncos
Sebő
Veronika
Született: 
1996, Dunaszerdahely
Magyar Tanítási Nyelvű Magángimnázium, Dunaszerdahely
2015-
Ifjú Szivek Tánszínház, táncos
2012-
Pozsony Táncegyüttes, táncos
2002-
Dunaág Néptáncműhely, táncos

Zenekar

hegedű
Koncz
Gergely
Született: 
1975, Örvényes
2000-től
Ifjú Szivek Táncszínház
2008-tól
Szeret Zenekar
1993-tól
Tükrös Zenekar
2000-ben
A Népművészet Ifjú Mestere
1993 - 1999
Szőttes Kamara Néptáncegyüttes
1990 - 1994
Bakony Táncegyüttes, Veszprém
 
hegedű
Hegedűs
Máté
Született: 
1980, Kecskemét
Szegedi Tudományegyetem
2011-től
Ifjú Szivek Táncszínház
2007-től
Napra Zenekar, Budapest
2006-2010
Örkény Színház, Budapest
2002-től
Hírös Zenekar, Kecskemét
brácsa
Papp
Endre
Született: 
1986, Budapest
BME - GÉK okl. Gépészmérnök
2012
Junior Prima díj
2011-től
Ifjú Szivek Táncszínház
2009-ben
A Népművészet Ifjú Mestere
2008-tól
Tárkány Művek
2003-tól
Fondor
nagybőgő
Bognár
András
Született: 
1983
2017 -
Ifjú Szivek Táncszínház
2012
Junior Prima díj